Menu
Your Cart

Tabak Kapatma Makinası için Gıda Kabı 190x144 mm.

Tabak Kapatma Makinası için Gıda Kabı 190x144 mm.
Tabak Kapatma Makinası için Gıda Kabı 190x144 mm.
Sızdırmaz Kaplar
Ölçüler (E x B) 190 x 144 mm
Hammadde Polipropilen (PP)
Bölme Bölmesiz
Renk Şeffaf
Kutu içi Adet 1000 Adet
Koli Ölçüleri (E x B x Y) 530 x 480 x 590 mm
Katagori Dikdörtgen Tabaklar, 190x144 Kaplar
0,00 ₺
KDV Hariç : 0,00 ₺
  • Stock: 2-3 Gün
  • Model: T-190x144
  • Koli İçi Adet: 1000

Mamul veya yarı mamulün depolanması, taşınması ve satışı bir girişimci için gerçekten zor olabilir. Ürünlerin sunumu, bozulma riski ve raf ömrü önemli kriterlerdir. Sonuçta, alıcı tamamen farklı kalitede mallar alır. Üst folyo kapamalı gıda kapları ürünlerinizin sunumu, bozulma riski ve raf ömrü problemlerinizin giderilmesinde pratik ve ucuz bir seçenektir.

Tek kullanımlık plastik kaplar bugünlerde oldukça popüler; Bunun nedeni hem üreticilere hem de nihai tüketicilere önemli avantajlar sağlamasıdır.

* Plastik gıda kapları nispeten güvenlidir, tehlikeli maddeler yaymaz, doğru kullanım koşullarında sağlığa zarar vermez.

* Sızdırmazlık kapları ürünleri çevreden güvenilir bir şekilde korur.

* Plastik gıda kapları, cam veya diğer malzemelerden yapılmış kaplardan daha ekonomiktir.

Hazır Yemek Kapları

Sızdırmaz polipropilen gıda kapları çok çeşitli ürünlerin ambalajlanmasında kullanılır.

Et, yarı mamül ürünler, salatalar, deniz ürünleri, hazır yemekler, sebze veya meyveler, tatlılar, dürümler, sushiler ve soslar

Üretim materyali olarak Polipropilen (PP) en çok kullanılan polimer türlerinden biridir. Sıcaklık değişikliklerine dayanıklıdır, neredeyse korozyon çatlamasına maruz kalmaz. Bu tür kaplar yiyecekleri saklamak ve taşımak için mükemmeldir. Gıdanın organoleptik (Tat, Koku, Renk, Görünüş) özelliklerini koruyacaktır.


Neler Sunuyoruz


Sızdırmazlık için gıda kapları, çevresel etkilere karşı dayanıklı, yüksek hijyenik özelliklere sahiptir. Yiyecekleri bakterilerden mükemmel bir şekilde korurlar ve modifiye edilmiş bir gaz ortamında ambalajlamak ürünlerin raf ömrünü önemli ölçüde uzatabilir. Çeşitli şekil, boyut ve renklerde geniş bir model yelpazesi ile sızdırmazlık için kaplar bulabilirsiniz.


Hazır yemek kapları

Et, sosis, salam ve yarı mamul et ürünleri için kaplar

Tavuk ve tavuk yarı mamulleri için kaplar

Tatlı ve şekerlemeler için kaplar

Salata, sos, sandviç, dürüm ve sushi için kaplar


Firmamız ambalaj pazarında 10 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp uzman ekibiyle özel çözümler üretir. Danışman arkadaşlarımız sizlere destek olmak için her zaman hazırdır. En güncel çözüm önerilerim için hemen bizimle iletişime geçin.